Şehrin her yanında hep yanında

Ulaşım kartınızın kapsamını genişlettik,

İzmirim Kart ile şehirde hareket etmek şimdi çok daha kolay.

  • OTOBÜS

  • METRO

  • İZBAN

  • VAPUR

  • TELEFERİK

  • BİSİM

  • OTOPARK

  • SASALI

  • TUVALET

  • BUZ PİSTİ

ÖĞRENCİ ve ÖĞRETMEN KARTI DEĞİŞİM BAŞVURULARI

İzmirim Kart olmayan öğrenci ve öğretmen kart sahipleri değişim başvurularını 10.10.2016 tarihinden sonra yapmaları halinde, kartlarını Konak Katlı Otopark altında bulunan ESHOT Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü Kart Dağıtım Bürolarından teslim alacaktır.

İZMİRİM KART'TA ONLINE TL YÜKLEME DÖNEMİ BAŞLADI

Online İşlemler İzmirim Kart -TL yükleme menüsünden İzmirim Kartınıza, kredi kartı veya kredi kartı özellikli banka kartlarıyla internetten online yükleme işlemi yapabilirsiniz. . 

KART DEĞİŞİM SÜRECİ

Başvuru İşlemleri

İzmirim Kart olmayan eski tip Öğrenci ve Öğretmen kart sahipleri www.izmirimkart.com.tr adresi üzerinden öncelikle değişim başvurusu yapacak, 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile internetten kartla güvenli ödeme ya da Vakıflar bankasının herhangi bir şubesinden masrafsız ve havale ücreti ödemeden Eshot Genel Müdürlüğü KURUM TAHSİLAT hesabına 7,00 TL. ücret yatıracaklardır. (Mevcut Öğrenci ve Öğretmen kartlarının arka yüzünde yer alan kart numarası 23105 ve 23106 ile başlayan kartlar İzmirim Kart olduğundan değiştirilmeyecek ve aynı kartlar kullanılmaya devam edecektir.)

Başvuru Durumu Sorgulama

Online İşlemlerden Başvuru tipi ve T.C. Kimlik Numarasını girerek başvurunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dağıtım İşlemleri

İlk Başvuru kart teslimi Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğünden yapılacaktır.

Kart değişim başvurusunda bulunan İlköğretim ve lise öğrencilerine ait kartlar 2016/2017 öğretim döneminde okullarına toplu olarak teslim edilecektir. Kartların dağıtımı okul yönetimleri tarafından yapılacaktır. ESHOT tarafından bireysel kart teslimi yapılmayacaktır.

Çeşme, Karaburun, Kemalpaşa, Menderes, Ödemiş, Seferihisar, Tire, Torbalı, Foça, Dikili, Kınık, Kiraz, Selçuk ve Bergama ilçelerinde öğrenim gören ilköğretim ve lise öğrencileri Büyükşehir Belediyesine ait yerel hizmet bürolarından kartlarını teslim alacaklardır.

İzmir ili dışında okuyan İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri Konak Katlı Otopark altında bulunan ESHOT Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü Kart Dağıtım Bürolarından kartlarını teslim alacaklardır.Bunların dışında yer alan kart teslimatları Kart Değişim başvurusunda başvuru formunda seçim yapılan dağıtım yerlerinden teslim edilecektir.

Kart değişim başvurusunun 10.10.2016 tarihinden sonra yapılması halinde ulaşım kartı, Konak Katlı Otopark altında bulunan ESHOT Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü Kart Dağıtım Bürolarından teslim edilecektir.

KARTLARIN TESLİM İŞLEMLERİNE 2016 YILI EYLÜL AYINDA BAŞLANACAKTIR.